ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمـز عبــور *
مرا به یاد داشته باش

ایجاد حساب کاربری

پر کردن فیلدهای ستاره دار ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمـز عبــور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

پیام مدیریت

امروزه با توجه به گسترس سریع و روزافزون تکنولوژی و فناوری و نیاز بشر به راحتی و تسریع در امور ،استفاده از دستگاه های تکنولوژی های مربوط به هر کاری امری اجتناب ناپذیر است.به طوری که در دنیای صنعت و تکنولوژی صنعت مکانیزه شدن نظافت و خدمات از این تاثیرات بهره برده است.

به طوری که با بهره گیری از تکنولوژی در این صنعت شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی و همچنین شرکت های داخلی توانسته اند با تولید و ارائه دستگاه های مدرن شستشو و نظافتی مکانیزه به منظور افزایش سرعت،کارآیی و راحتی در این امور اقدام کرده و همچنین بازار رقابت قیمت و کیفیت موجب توسعه دستگاه های مدرن تر و پشرفته تر شده است.

ما نیز در شرکت آیسان صنعت بر این موضوع تاکید و پایبند بوده و توانستیم با مشارکت دو شرکت داخلی پس از بررسی کارشناسانه از چندین کمپانی مطرح دنیا،اقدام به واردات،فروش و پشتیبانی و توسعه ی این قبیل دستگاه ها نماییم.به طوری که توانستیم با بیش از 15 سال سابقه خدمت و پشتیبانی از مشتریان و بهره گیری از تجربه ی فنی کارشناسان  و اخذ نمایندگی از کمپانی ها و شرکت های معتبر و مطرح دنیا بتوانیم خدمات متفاوت و قابل توجهی را به شما مشتریان عزیز عرضه نماییم.

امید است با یاری خداوند منان و شما مشتریان ارجمند بتوانیم گام های محکم و استواری را در جهت ارائه خدمت و موفقیت و پیشرفت برای کشور و مردم عزیزمان برداریم. 

چشم انداز

شرکت آیسان صنعت فعالیت خود را از سال 78 با هدف توسعه فرهنگ نظافت و پاکیزگی و بهداشت محیط با استفاده از تجهیزات نظافت سنتی و نیمه صنعتی آغاز نمود.در ابتدا از سال 78 با تولید و فروش تجهیزات نظافتی سنتی قدم در این را نهاد، ولی از سال 85 با پیشرفت تکنولوژی های نوین در صنعت نظافت گام در ارائه و فروش دستگاه های متنوع و مدرن نظافتی و شستشو که از آخرین تکنولوژهای روز دنیا برخوردار هستند نهاد. توانسته ایم تا امروز سهم مهمی از فروش،ارائه،تعمیر و تامین قطعات و خدمات پس از فروش دستگاه های مکانیزه ی نظافت صنعتی را در کشور نصیب خود نماییم.امید است با یاری خداوند منان و شما مشتریان عزیز بتوانیم در راهی که انتخاب کرده ایم موفق و سرافراز باشیم.

                       

درباره ما

 شرکت آیسان صنعت فعالیت خود را از سال 78 با هدف توسعه فرهنگ نظافت و پاکیزگی و بهداشت محیط با استفاده از تجهیزات نظافت سنتی و نیمه صنعتی آغاز نمود.در ابتدا از سال 78 با تولید و فروش تجهیزات نظافتی سنتی قدم در این را نهاد، ولی از سال 85 با پیشرفت تکنولوژی های نوین در صنعت نظافت... ادامه

ما در شبکه های اجتماعی

 

Premium Joomla Templates